#
#
#

Aktualności

 

 

Świąteczne warsztaty artystyczne

12 grudzień 2016

Zapraszamy w czwartek 15.12.2016 do Klubu w Nieborowicach na Świąteczne warsztaty artystyczne, których przedmiotem będzie sznurkowa choinka. 
Gwarantujemy klimatyczną, twórczą atmosferę z dobrą kawą i słodkim poczęstunkiem :) 
Koszt: 10 zł / osoba
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy: 503-978-654

Więcej »

Zapisy na zajęcia szachowe.

05 grudzień 2016

Zapraszamy do zapisów na zajęcia szachowe z SzachNET, które odbywać się będą w Klubie w Nieborowicach (Główna 50, Nieborowice).

Więcej »

Konkurs na najpiękniejsze Betlyjki

02 grudzień 2016

Jak co roku, tak i w tym zapraszamy mieszkanców Gminy Pilchowice do wzięcia udziału w "Konkursie na najpiękniejsze Betlyjki". Doceniamy kreatywność i oryginalność. Zachęcamy, by prace miały charakter międzypokoleniowy. Rozstrzygnięcie Konkursu na Pilchowickim Jarmarku w niedzielę 11 grudnia o godz. 16.00.
Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem.

Więcej »

Mikołajkowy Tuniej FIFA17

01 grudzień 2016

Zapraszamy na kolejną edycję Turnieju FIFA17 :)

Więcej »

Zapisy na zajęcia Judo dla dzieci i dorosłych.

30 listopad 2016

Zapraszamy do zapisów na zajęcia Judo z Active-Dar, które odbywać się będą w Klubie w Nieborowicach (Główna 50, Nieborowice).

Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów wysokiej klasy Judo i rozpoczną się po zebraniu odpowiedniej liczby kursantów.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia otwarte w środę 30 listopada.

Więcej »

Żernicki Kiermasz Bożonarodzeniowy

30 listopad 2016

Zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy do Domu Kultury w Żernicy w niedzielę 11 listopada w godz. 14.00-18.00. Program obfituje w ciekawe propozycje zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. Poza zakupem świątecznych prezentów, będzie można skosztować regionalnej kuchni czy wziąć udział w ciekawych warsztatach, a świąteczny nastrój zapewni Julia Niestrój i Denis Poczęty. Serdecznie zapraszamy!

Więcej »

Koncert Aeroplan w Żernicy

03 listopad 2016

Nadszedł listopad, a więc pora na tradycyjny koncert AEROPLANu w Domu Kultury w Żernicy. Zapraszamy 19 listopada, tj. w sobotę od godz. 19.00. Koncert rozpocznie się ok. 20.00. Będziecie tworzyć historię, gdyż koncert zostanie zarejestrowany i wydany. Obserwujcie nas, a dowiecie się więcej już wkrótce. Rezerwacje stolików oraz sprzedaż biletów w biurze GOKu w Wilczy oraz w dniu koncertu, jeśli jeszcze będą. :D

Więcej »

Spektakl pt. "Kopidoł" Teatru Naumiony w Pilchowicach

19 październik 2016

30 października o godz. 18.00 Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach zaprasza na spektakl „Kopidoł” w wykonaniu Teatru „Naumiony” z Ornontowic w ramach projektu Teatr Polska. Zapraszamy na halę Zespołu Szkół w Pilchowicach, ul. Świerczewskiego 1. Tego nie można przegapić. Przed nami Wszystkich Świętych i Zaduszki, zatem to idealny czas na refleksję i zadumę.
 

Więcej »