#
#
#

Aktualności

 

 

Koncert Aeroplan w Żernicy

03 listopad 2016

Nadszedł listopad, a więc pora na tradycyjny koncert AEROPLANu w Domu Kultury w Żernicy. Zapraszamy 19 listopada, tj. w sobotę od godz. 19.00. Koncert rozpocznie się ok. 20.00. Będziecie tworzyć historię, gdyż koncert zostanie zarejestrowany i wydany. Obserwujcie nas, a dowiecie się więcej już wkrótce. Rezerwacje stolików oraz sprzedaż biletów w biurze GOKu w Wilczy oraz w dniu koncertu, jeśli jeszcze będą. :D

Więcej »

Spektakl pt. "Kopidoł" Teatru Naumiony w Pilchowicach

19 październik 2016

30 października o godz. 18.00 Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach zaprasza na spektakl „Kopidoł” w wykonaniu Teatru „Naumiony” z Ornontowic w ramach projektu Teatr Polska. Zapraszamy na halę Zespołu Szkół w Pilchowicach, ul. Świerczewskiego 1. Tego nie można przegapić. Przed nami Wszystkich Świętych i Zaduszki, zatem to idealny czas na refleksję i zadumę.
 

Więcej »

Kurs języka niemieckiego dla dorosłych - nowy nabór

17 październik 2016

Zapraszamy do zapisów na kurs języka niemieckiego dla dorosłych. Już od kilku lat kontynuujemy ten kurs, gdyż wciąż przybywa grup, które podnoszą swoje umiejętności językowe. W tym roku ogłaszamy dodatkowy nabór na poziom podstawowy i średniozaawansowany. Po zebraniu się odpowiedniej liczby chętnych kursantów uruchomimy je najwcześniej w listopadzie. Pozostali kursanci kontynuują naukę w grupach średniozaawansowanej II i III oraz zaawansowanej.Zajęcia prowadzi magister germanistyki Marianna Krywalska. Na zajęciach panuje przyjacielska atmosfera. Grupy są małe, co pozwala na odpowiednią interakcję pomiędzy kursantem, a prowadzącym.

Zapraszamy na lekcję próbną, która jest bezpłatna.

Więcej »

TAKA HISTORIA - ODCINEK 2

17 październik 2016

Drugi odcinek cyklu TAKA HISTORIA. Tym razem Krzysztof Waniczek zabiera nas na wycieczkę wokół kościoła w Pilchowicach. Mamy nadzieję, że pomysł Wam sie spodoba i dołączycie do jego tworzenia. Sposobów jest kilka. Można nakręcić swój temat, albo wystąpić przed naszą kamerą, albo nakłonić kogoś kogo znacie, aby opowiedział swoją historię. Czekamy na Wasze zgłoszenia i materiały. Zapraszamy do oglądania i subkrypcji naszego kanału na youtube.

Więcej »

Turniej FIFA17

10 październik 2016

Zapraszamy już w tą sobotę 15 października 2016r. na turniej FIFA17 :)
Wiek uczestników nie może przekroczyć 18 lat.

Więcej »

Premierowy odcinek cyklu TAKA HISTORIA

10 październik 2016

TAKA HISTORIA to projekt, który zrodził się w kilku głowach, aby zarejestrować ogrom historii, związanej z terenem Gminy Pilchowice. Każda miejscowość ma swoje niezwykłe historie związane z ludźmi, wydarzeniami, obiektami. Równocześnie wielu mieszkańców gromadzi wiedzę i pamiątki przeszłości. Właśnie dlatego chcemy to wszystko zebrać i upublicznić szerszej społeczności.

Więcej »

Nowość - kurs języka angielskiego!

28 wrzesień 2016

Mamy dla Państwa kolejną ofertę zajęć! Tym razem język angielski dla dzieci i dorosłych. Ruszamy w październiku, szczegóły na plakacie poniżej. Zapraszamy!

Więcej »

KURS KOMPUTEROWY

28 wrzesień 2016

Zapraszamy na kolejną edycję kursu komputerowego. Plan kursu dobierany jest do indywiduaolnych potrzeb uczestników. Zapewniamy pracę w małych grupach.
Zajęcia odbywać się będą we wtorki w Domu Kultury w Żernicy, w godz. 17.00-19.00. Koszt kursu to jedyne 50 zł.

Więcej »