Nowość! Zajęcia jogi w Wilczy

Zapraszamy do Domu Kultury w Wilczy na zajęcia jogi.

W sobotę 11 maja br. zapraszamy na bezpłatne zajęcia dzieci:

• 12.00 – 3-6 latki
  • 13.00 – 7-10 latki

Joga poprzez praktykę asan oraz techniki relaksacyjne i uważnościowe, a także ćwiczenia oddechowe wspiera zdrowie psychiczne i fizyczne u dzieci, sprzyja wyciszeniu, poprawia zdolność koncentracji i samoregulacji emocji oraz uczy akceptacji siebie i innych. Zajęcia dla dzieci uwzględniają wszystkie aspekty jogi i prowadzone są w formie zabawy, co ułatwia przyswojenie i utrwalanie prezentowanych praktyk.

———————————————————————————————–

Joga poranna dla kobiet – to praktyka ukierunkowana na obudzenie zaspanego ciała i umysłu poprzez łagodne rozruszanie i rozciąganie, ogólne wzmocnienie, poprawę kondycji kręgosłupa, pracę nad mobilnością i stabilizacją oraz ćwiczenia oddechowe. Zajęcia kończą się krótką relaksacją.

• Zajęcia będą odbywać się w środy od 15 maja, o godz. 8.30
  • Koszt: 20 zł. (płatne na miejscu)

———————————————————————————————–

Dom Kultury w Wilczy, ul. K. Miarki 123, sala na I piętrze

Zapisy telefoniczne:

• 503-978-654, 32-230-44-99

Prowadzenie – Sara ByskoJoga jest dla mnie poszukiwaniem wewnętrznej równowagi, która koi zmęczone zmysły. Towarzyszy mi od 10 lat. W tym czasie ukończyłam studia podyplomowe Joga w profilaktyce i terapii, kurs aerial jogi oraz jogi dla kobiet w ciąży i w połogu, a także zostałam instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Ukończone kursy dały mi możliwość prowadzenia zajęć dla dorosłych, ale kiedy sama zostałam mamą, zauważyłam, jak istotne jest budowanie świadomości własnego ciała i oddechu już u dzieci. Kurs instruktorski jogi dla dzieci według programu i metodyki Agnieszki Lasoty dał mi uprawnienia do prowadzenia zajęć również dla najmłodszych.