13. Bieg Damrota

2 czerwca 2024 r.

Zapraszamy na kolejną edycję Biegu Damrota.  Przygotowaliśmy dla Was bieg na dystansie 10 km oraz 6 km. Podobnie jak rok temu zapraszamy także zawodnik nordic walking, którzy będą rywalizować na trasie biegu 6 km. Rosnące zainteresowanie skłoniło nas do zwiększenia liczby miejsc. W tym roku limit wynosi 300 zawodników.

W tym roku po raz drugi wyłonimy najlepsze drużyny w ramach klasyfikacji „Biegacze Ziemi Gliwickiej” dla mieszkańców gmin i miast powiatu gliwickiego. Zasada jest prosta. Sumujemy wyniki najlepszych kobiet i mężczyzn na obu dystansach, reprezentujących swoje miasto lub gminę (Gierałtowice, Gliwice, Knurów, Pilchowice, Pyskowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś). Cztery wyniki dadzą sumaryczny czas, który będzie podstawą do klasyfikacji. Ważne, aby zaznaczyć przy rejestracji chęć reprezentowania swojej gminy/miasta. Reasumując drużyna musi wystawić w zawodach kobiety na dystansie 6 km i 10 km oraz mężczyzn na dystansie 6 km i 10 km. 

Zapisy na bieg: https://time-sport.pl/13biegdamrota/

Wszystkie zasady opisane zostały w Regulaminie. WAŻNE!!!

Opłata startowa: 50 zł (gwarantujemy pamiątkowy medal, pomiar czasu, bogaty pakiet startowy, cenne nagrody w wielu kategoriach, opieka medyczna, posiłek, wodę, ubezpieczenie NNW, depozyt, strefę aktywności dla dzieci).

Biuro zawodów będzie otwarte już w sobotę 1 czerwca w godz. 17.00 – 19.00 na Sali Damrota 5 w Pilchowicach,

pamiętajcie o dokumentach ze zdjęciem celem potwierdzenia tożsamości.

Na kilka dni przed zawodami udostępnimy wzór pełnomocnictwa do pobrania pakietu startowego dla innego uczestnika.

Nie czekajcie na ostatni moment z rejestracją. Zapisy kończą się najpóźniej do 24 maja 2024 r. lub do wyczerpania miejsc.

 

Bieg wspierają