Amatorska Grupa Malarska OSSIANART

Pracownia malarska OssianArt zaprasza na zajęcia malarskie dorosłych i młodzież.
W zakres zajęć wchodzą:
 – doskonalenie warsztatu malarskiego
 – pogłębianie wiedzy o malarstwie
 – przygotowywanie teczek na wyższe uczelnie malarskie
 – malowanie dla przyjemności i wiele więcej
Bliższych informacji udziela prowadzący zajęcia, ale najlepiej przyjść na zajęcia i poznać instruktora i członków grupy osobiście.

 

 

 

Maciek Ossian Kozakiewicz

Artysta plastyk urodzony w Krakowie. Absolwent krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Autor i ilustrator książek, projektant okładek do płyt. Malarz surrealista i pejzażysta. Wystawy indywidualne i zbiorowe w Europie. Prace w wielu kolekcjach w Europie, Kanadzie, USA, Argentynie, Izraelu. Uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych plenerów.

 

 

 

 

Zajęcia grupy odbywają się od lutego 2018 w Domu Kultury w Żernicy, ul. Szafranka 9, w czwartki w godz. 16:00 – 19:00.

 

Grupa malarska to nie tylko zajęcia, ale także wspaniała przygoda. To wyjazdy na plenery, spotkania z podobnymi grupami w okolicy, wernisaże, zwiedzanie galerii, a także organizacja wernisaży na Sali Damrota 5 w Pilchowicach. Maciej Ossian Kozakiewicz wraz z członkami grupy i naszym Ośrodkiem Kultury co miesiąc organizują wernisaż i wystawę prac twórców z okolicy, ale także gości z Polski. Galeria na Damrota 5 staje się dzięki temu miejscem spotkań z malarstwem. Zapraszamy do udziału w tej przygodzie.

Zajęcia rozpoczęły się w 2016 roku, dzięki wsparciu organizacyjnemu Stowarzyszenia Pilchowiczanie Pilchowiczanom. Dzięki staraniom i zaangażowaniu Pani Prezes Anny Surdel, stworzyła się grupa, która działa i ma za sobą już kilka wystaw.

fanpage grupy na facebooku