Dom Kultury w Wilczy

Dom Kultury w Wilczy – siedziba GOK Pilchowice ul. Karola Miarki 123 44-189 Wilcza

Budynek mieści się w Wilczy przy ul. Karola Miarki 123.

Na parterze znajduje się sala biesiadna ze sceną, pozwalająca na organizację koncertów, przedstawień, imprez – do 100 osób. Szatnia w osobnym pomieszczeniu, toalety oraz duża wyposażona kuchnia, przeznaczona do organizacji imprez.

Na piętrze znajduje się sala konferencyjna wyposażona w sprzęt tv, biblioteka, toalety.

W tym miejscu znajdują się biura Gminnego Ośrodka Kultury czynne od poniedziałku do czwartku w godz. od 9.00 do 16.00 a w piątek od 9.00 do 14.00.

W budynku prowadzone są zajęcia taneczne/fitness – Efforte, zajęcia Pracowni Działań Twórczych, lekcje języka angielskiego oraz cyklicznie spotykają się Panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Wilczanki oraz członkowie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Na pierwszym piętrze od strony parkingu znajduje się wejście do Sołtysówki.

Zapraszamy zainteresowanych do rezerwacji sali w Wilczy. Dostępność terminu sprawdzicie (tutaj)