Studio musicalowe THE CHANCE

o nas

Studio powstało w 2018 roku dla uzdolnionych i chętnych wokalistów. Wspólne projekty, których efektem są występy na scenie dla publiczności, od początku przyciągnęły wielu chętnych. Już w pierwszym roku przygotowano program na 100 rocznicę odzyskania niepodległości, który zaprezentowano w Żernicy i w Wilczy. Zaraz potem muzyczne Jasełka, które zagrano w kościołach w Żernicy i Pilchowicach, a 6 stycznia w plenerze na scenie przy Domu Kultury w Żernicy. Wreszcie 1 czerwca odbył się koncert podczas Gminnego Dnia Dziecka w Pilchowicach, gdzie rozbrzmiały piosenki z filmów Disneya. Jest to doskonała okazja do podnoszenia umiejętności wokalnych, jak również aktorskich.

Studio Musicalowe „The Chance”, prowadząca ANNA JAKIESZ-BŁASIAK:

 

ŚRODY – Domu Kultury w Żernicy, ul. Szafranka 9 w godz. 15:45-18:05

Fanpage na facebooku

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami z życia grupy? Polub fanpage na facebooku!

Anna Jakiesz - Błasiak

sopranistka, aktorka, tancerka, pedagog

Urodziła się w Zawierciu, a obecnie jest mieszkanką Pilchowic. Ukończyła Szkołę Muzyczną im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach, Studium Wokalno - Baletowe w Gliwicach oraz Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale wokalno - aktorskim. Realizacją jej muzycznych marzeń stała się praca w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, z którym związana była przez 15 lat, aż do jego zamknięcia w 2016roku. Gliwicka publiczność mogła ją podziwiać między innymi w roli Wenus w „Orfeuszu w piekle”, Sylviany w „Wesołej wdówce”, Ermengardy w „Hello Dolly”, Wendy - Jo w „Footloose”, Siostry Margaretty w „Dźwiękach muzyki”, Śpiewaczki w „Annie Kareninie”, Gosi w „Kocie w butach”, Jane w „Tarzanie” oraz Dione w „Hair”. W 2016 roku artystka została zatrudniona w Operze Śląskiej w Bytomiu. Od 2017 pracuje z dziećmi i młodzieżą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żernicy.

Anna Jakiesz – Błasiak występuje w wielu koncertach i wydarzeniach muzycznych w całym kraju, często uświetniając swoimi występami także imprezy charytatywne. Jako artystka o szerokich możliwościach wokalnych, zachwyca zarówno interpretacją utworów operowych i operetkowych, jak i wykonaniem znanych przebojów rozrywkowych i musicalowych, występuje również w filmach i serialach telewizyjnych. Niezwykły muzyczny duet stworzyła z utalentowanym artystą Mikołajem Królem, a ich wspólna pasja i wyjątkowa przyjaźń zaowocowała licznymi koncertami w kraju i za granicą, z których każdy oceniany jest przez publiczność jako prawdziwe muzyczne wydarzenie.

Od samego początku zajęcia odbywają się bezpłatnie dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która wspiera w naszej gminie wiele inicjatyw mających na celu wzbogacanie oferty skierowanej do dzieci i młodzieży.