Studio tańca i ruchu EFFORTE

o EFFORTE

Serdecznie zapraszamy na zajęcia taneczne i ruchowe do GOKu. Oferta jest bardzo obszerna, można się z nią zapoznać poniżej, ale zachęcamy do przybycia na zajęcia. Zwłaszcza w przypadku najmłodszych grup można sprawdzić czy dziecku spodoba się forma zajęć.

Ważnym elementem zajęć dla dzieci i młodzieży jest ukierunkowanie na rozwój i przygodę w ramach formacji tanecznych, które uczestniczą w turniejach. To oczywiście napędza młodych ludzi do pracy, uczy współpracy w grupie, ale daje przede wszystkim mnóstwo satysfakcji.

 

Daria Pawlak – mieszkanka Wilczy, tancerka sportowego tańca towarzyskiego, posiadająca najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim. Laureatka licznych turniejów tańca towarzyskiego w kraju i zagranicą, reprezentując Polskę między innymi w takich krajach jak: Czechy, Słowacja, Ukraina, Niemcy, Włochy. Szeroką wiedzę taneczną oraz umiejętności czerpała od wielu utytułowanych trenerów i tancerzy wysokiej klasy tańca towarzyskiego, a wyniki turniejowe zyskała dzięki codziennym wielogodzinnym treningom nas sali tanecznej. Większość swojej kariery tanecznej trenowała w Szkole tańca RONDO w Rybniku, w której trenerem jest Wojciech Wolinowski, prowadzący Darię od początku do najwyższej klasy tanecznej, dbając o zachowanie kunsztu i techniki tańca towarzyskiego u wszystkich swoich tancerzy. Zanim na poważnie zetknęła się z dyscypliną sportowego tańca towarzyskiego, dla którego poświęciła wiele, posmakowała charakter tańca nowoczesnego, hip-hop oraz cheerleader, tańcząc jako jedna z tancerek grupy Biedronki w Rybniku, biorąc udział w warsztatach, konkursach tańca i występach.

Jest również absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, gdzie studiowała na wydziale artystycznym (kierunek: taniec), o specjalizacji pedagogika tańca. Nabyła tam nie tylko umiejętności w technikach tanecznych tj. taniec klasyczny, taniec jazzowy czy taniec współczesny, ale i ogromną wiedzę na temat  motoryki ciała w ruchu tanecznym, zarówno jako tancerka, jak i pedagog tańca.

fanpage

strona internetowa

Zapisy:

tel. 797155215 (instruktorka) 

oraz 32 230 44 99 (biuro)

e-mail: gok@pilchowice.pl 

ROZTAŃCZONE PRZEDSZKOLAKI

Zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat.

„Roztańczone przedszkolaki” to grupa, która nie jest ukierunkowana na jeden konkretny styl taneczny. Podczas zajęć dzieci uczą się różnych form tanecznych i choreografii, a poprzez zabawę uczą się części ciała, jego motoryki, rozwijając przy tym swoją pamięć oraz koordynację ruchową.
Grupa „Roztańczone przedszkolaki” ma charakter pokazowy, co oznacza, że dzieci mają możliwość występu.

Opłata za zajęcia wynosi 40 złotych za miesiąc.

HIP-HOP

Zajęcia z Hip -Hop'u dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 13 lat.

Hip-hop to jeden z najpopularniejszych nowoczesnych stylów tanecznych. Można go zobaczyć w znanych filmach i teledyskach, a jego historia nieodzownie łączy się z muzyką o tej samej nazwie. Hip-hop zaliczany jest do Street Dance, czyli tańców ulicznych, i powstał na ulicach Nowego Jorku. Dzieli się na różne odmiany, np. oldschool, new style, new age, freestyle, co czyni go wyjątkowo różnorodnym, a każdy miłośnik tańca znajdzie w nim coś dla siebie. Sprawdź, czym charakteryzuje się hip-hop, poznaj jego podstawowe kroki na zajęciach Studia Tańca i Ruchu Efforte. Obecnie działają 4 grupy taneczne: Dance Box (7-9 lat), Gravitation (10-13 lat), Expression Crew (9-13 lat), Hip-Hop (7-8 lat).

Opłata za zajęcia wynosi 60 złotych za miesiąc.

TANIEC JAZZOWY

Technika taneczna opierająca się na elementach baletu, modernu oraz akrobatyki. Istnieje kilka odłamów tańca jazzowego tj.: taniec współczesny, modern dance, lirycal jazz, modern jazz. Taniec jazzowy jest tańcem widowiskowym, można go znaleźć na deskach teatru, gdzie wystawiane są spektakle typowo jazzowe. Uczestnicy zajęć poznają podstawy tańca jazzowego, tym samym przygotowywani będą do występów na scenie, zarówno w charakterze pokazowym, jak i konkursowym. Z niżej wymienionych grup tworzyć się będą formacje taneczne, mini formacje, duety oraz soliści, w poszczególnych kategoriach wiekowych. Obecnie funkcjonują dwie grupy tańca jazzowego : (E) MOTION -7-10 lat oraz BLACK ROSES - młodzież.

Grupy tańca Jazzowego są grupami pokazowymi, co wiąże się z tym, że uczestnicy mają możliwość występu.
Opłata za zajęcia wynosi 60 złotych za miesiąc.

SEXY DANCE

Są to zajęcia skierowane tylko i wyłącznie do żeńskiej części społeczeństwa powyżej 18 roku życia bez ograniczenia wiekowego. Zajęcia oparte na wielu technikach i formach tanecznych, charakteryzujących się zmysłowością i kobiecością. Uczestniczki zajęć poznają kroki podstawowe i charakter poszczególnych tańców oraz choreografię mniej lub bardziej złożoną.
Przychodząc na zajęcia można spędzić miło i aktywnie czas w żeńskim gronie, oraz co tydzień odkrywać w sobie kobiecość.
 
Opłata za zajęcia wynosi 50 złotych za miesiąc.
UWAGA: Możliwość łączenia z zajęciami Fitness Power, wówczas opłata za zajęcia dwa razy w tygodniu wynosi 80 złotych.

FITNESS POWER

Wszystkich tych, którzy chcą zadbać o kondycję swojego ciała i o swój stan zdrowia zapraszamy na zajęcia Fitness Power!! Dzięki dynamicznym ćwiczeniom aerobowym i ćwiczeniom cardio oraz ćwiczeniom siłowym, ćwiczący mogą znacznie poprawić swój układ krążenia i układ oddechowy oraz nabyć większej kondycji i koordynacji. Przyjdź na trening – pokonaj swoje słabości – przekrocz granice swoich wytrzymałości.

Zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu (wg uznania)
Opłata za zajęcia raz w tygodniu wynosi 50 złotych, dwa razy w tygodniu 80 złotych, trzy razy w tygodniu 120 zł.

UWAGA: Możliwość łączenia z zajęciami Sexy Dance, wówczas opłata za zajęcia dwa razy w tygodniu wynosi 80 złotych.