Język angielski z English House

 

English House istnieje od 2016 roku. W jego szeregach jest już około 80 uczniów. W listopadzie 2017 roku rozpoczął współpracę z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Pilchowicach.

W English House nauka angielskiego prowadzona jest przez wykwalifikowane i doświadczone lektorki. Oparta jest o autorski program nauczania, którego głównym celem jest koncentracja na rozwoju praktycznych umiejętności językowych u dzieci i młodzieży. „Uczymy mówić przede wszystkim, na wiedzę podręcznikową przyjdzie czas”. W przypadku młodszych dzieci korzysta z nowatorskiej metody Claire Selby „Dwujęzyczne Dzieci – Tom and Keri”. Szczegółowe informacje o tej metodzie przeczytać można na http://dwujezycznedzieci.pl

Aleksandra Ząbek – lektor, właściciel „English House”

Ukończyła Pedagogikę Opiekuńczo – Wychowawczą na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Oxford Cherwell Valley College w Wielkiej Brytanii, w którym to uzyskała certyfikat IELTS Academic English. Przez wiele lat mieszkała w Anglii pracując w jednym z największych szpitali dziecięcych w Europie, John Radcliffe Hospital. Uczeniem języka angielskiego zajmuje się od czasu powrotu do Polski, czyli od 2015 roku.
Z pasją stworzyła program autorski, który urozmaica korzystaniem z metody Claire Selby „Dwujęzyczne dzieci”. Program ten ciągle się rozwija, a ona sama poszukuje coraz to nowych sposobów na ciekawe zajęcia. Stara się przekonać swoich uczniów, że metodą nauki nie musi być tylko wertowanie podręcznika. Dzieci w każdym wieku mogą z radością uczyć się języka przez zabawę oraz kreatywną współpracę.

Izabela Gasz – lektor

Studentka 3 roku Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Od kilku lat w okresie wakacyjnym współpracuje z Oxford Brookes University w ramach organizowanych obozów językowych „Summer School” w Oksfordzie (Wielka Brytania). Tam zdobywa wiedzę i doświadczenie pracując w gronie nauczycieli i opiekunów dzieci i młodzieży z całego świata. Swoją osobą wiele wnosi do English House. Ma głowę pełną pomysłów, co w połączeniu z pasją nauczania tworzy „językową mieszankę wybuchową”.

Nauka w „Angielskim domku” odbywa się przez zabawę, ciekawe gry językowe, piosenki oraz projekty tematyczne samodzielnie przygotowywane i wykonywane przez uczniów. Materiały do nauki wzbogacane są o nowoczesne pomoce multimedialne. Zapewnione jest indywidualne podejście do każdego ucznia.

 

 

Mamy głowy pełne pomysłów i całe pokłady dziecięcej energii!!!”

Zapisy pod nr tel. 537-483-816, email: englishhousepilchowice@gmail.com

Zajęcia odbywają się w Domu Kultury w Wilczy oraz Domu Kultury w Żernicy.

DK WILCZA :

poniedziałki godz.17:00-20:00, wtorki godz. 16:00-19:00

środy godz.16:30-19:30

DK ŻERNICA

czwartki godz. 18:00-19:00

piątki godz. 16:30-17:15