„Soboty z Rodziną” w 2024 r.

Wspólnie z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ruszamy z kolejną edycją projektu „Sobota z Rodziną”. Tym razem jednak w nieco zmienionej formie. Oczywiście nie zabraknie – tak lubianych przez wszystkich – górskich wycieczek, ale będą także inne propozycje, m.in. do teatrów. I od takiego właśnie wydarzenia w tym roku zaczynamy!

Już 23 marca br. zapraszamy do Teatru Zagłębia w Sosnowcu na spektakl „Nikaj”, zawrotną opowieść o Śląsku, stereotypach, problemach z tożsamością…
Szczegóły spektaklu na stronie teatru:  https://teatrzaglebia.pl/spektakl/nikaj/

W planie nie tylko sam spektakl, ale także zwiedzanie teatru oraz czas na kawę i deser w gronie najbliższych.

Kolejne rodzinne wydarzenie to wejście na Rysiankę, na które zapraszamy 13 kwietnia br. Mamy nadzieję, że uda nam się zobaczyć wiosenne krokusy.
Wyjazd o godz. 8.00 z Centrum Przesiadkowego w Wilczy, powrót ok godz. 18.00.

25 maja br. wyruszymy do Korbielowa, skąd wejdziemy na Pilsko, z przystankiem w schronisku na Hali Miziowej.
Wyjazd o godz. 7.00 z Centrum Przesiadkowego w Wilczy, powrót ok godz. 19.00.

Zapisy i bliższe informacje:

• 503-978-654
  • 32-230-44-99

Projekt profilaktycznego cyklu wycieczek dla dzieci, młodzieży i ich rodziców „Sobota z Rodziną”, jest finansowany ze środków budżety gminy, w ramach wydatków na realizacje zadań określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2024 r.