Questing

QUEST to edukacyjna gra terenowa, która łączy w sobie elementy zabawy i nauki, poszukiwań skarbu i radości odkrywania!

SKARBY PILCHOWIC

Pierwszy pilchowicki quest SKARBY PILCHOWIC stworzyli członkowie Stowarzyszenia Pilchowiczanie Pilchowiczanom: Agnieszka Robok, Magdalena Oleszowska i Bernadeta Suliga. Do dziś trasę questa pokonało kilkadziesiąt osób, w tym młodzież z Ukrainy i Niemiec. To doskonała forma poznania historii i klimatu dawnych Pilchowic.

Nowa wersja ukazała się w 2022 roku!!! Dzięki Agnieszce Robok i Sylwestrowi Ciukajowi quest został zaktualizowany i przystosowany do aplikacji mobilnej QUESTY – Wyprawy Odkrywców, dostępnej bezpłatnie na system Android oraz iOS.

Android

iOS

Nie czekaj, pobierz plik pdf, wydrukuj i ruszaj!!!

POBIERZ TUTAJ

TROPEM CZARNEGO WILKA – Quest w Wilczy

Drugi quest powstał w ramach inicjatywy Sylwestra Ciukaja, który zgłosił swój pomysł do projektu „#Kuźnia pomysłów – inicjatywy oddolne w Gminie Pilchowice” dofinansowanym ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2019.

Autorami są: Sylwester Ciukaj, Ryszard Pławecki, Edyta Duda, Krystyna Madeja, Krzysztof Musiolik, Joanna Ludwik, Waldemar Pietrzak

Niniejszy quest został zamieszczony w bazie www.questy.com.pl i jest dostępny w aplikacji mobilnej QUESTY – Wyprawy Odkrywców, dostępnej bezpłatnie na system Android oraz iOS.

POBIERZ TUTAJ WERSJĘ PAPIEROWĄ

Android

iOS

Projekt „Kuźnia pomysłów – inicjatywy oddolne w Gminie Pilchowice” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019