Judo z Active-Dar

 

 

 

 

Firma Active – Dar zajmuje się rozwojem i propagowaniem zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sportu, rekreacji ruchowej i zdobywania wiedzy. Daje duże możliwości oraz perspektywę nadziei na lepsze poznanie ludzi i świata.

 

 

 

Sercem firmy jest Mieczysław Glinka przede wszystkim trener Judo- IV DAN ale również nauczyciel wychowania fizycznego, sędzia Judo, ratownik WOPR, touroperator wycieczek, kolonii i obozów oraz organizator sportu i rekreacji dla pracowników firm i przedsiębiorstw. Jest założycielem Szkółki Sportowej Judo w Gliwicach, która specjalizuje się w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych, judo i różnych technik samoobrony. Jej oferta jest skierowana do dzieci od 3 lat wzwyż, młodzieży i dorosłych.

 

„Moja Szkółka przekonuje, że każdy, kto wykazuje chęć, to już dąży do własnej wielkości. Stopniową i wytrwałą pracą dążymy do doskonałości i stajemy się lepsi od tych, którzy nic nie robią… Judo jest szlachetną sztuką walki i dobrą szkołą kształtowania charakterów.”

 

Zapisy i bliższe informacje:  602-335-249
E-mail:  judo12glinka@gmail.com

WTORKI, ŚRODY

Klub Nieborowice

  • 16:30 – 17:15 grupa I ( 3-5 lat )
  • 17:15 – 18:00 grupa II ( 6-8 lat)
  • 18:00 – 19:00 grupa III (+8 lat i zaawansowane)

ŚRODY

Dom Kultury w Żernicy

  • 19:30 – 20:30

 

Grupa młodzieży i dorosłych

Wychodząc naprzeciw mieszkańcom gminy przygotowaliśmy wraz z Active- Dar propozycję programu „Czuję się bezpiecznie, czyli samoobrona dla młodzieży i dorosłych”, który skierowany jest do młodzieży od 14 roku życia i dorosłych mieszkańców gminy Pilchowice.
Program dofinansowany jest przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pilchowicach.

Główne cele projektu to:
– Prozdrowotne i społeczne aspekty uprawiania sportu i zachęta do aktywnego życia,
– Wzrost poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców,
– Zapobieganie przestępczości i aspołecznym zachowaniom,
– Kształtowanie umiejętności poprawnego komunikowania się, rozwiązywania konfliktów oraz radzenia sobie z przemocą.