Judo z Active-Dar

 

 

 

 

Firma Active – Dar zajmuje się rozwojem i propagowaniem zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sportu, rekreacji ruchowej i zdobywania wiedzy. Daje duże możliwości oraz perspektywę nadziei na lepsze poznanie ludzi i świata.

 

 

 

Sercem firmy jest Mieczysław Glinka przede wszystkim trener Judo- IV DAN ale również nauczyciel wychowania fizycznego, sędzia Judo, ratownik WOPR, touroperator wycieczek, kolonii i obozów oraz organizator sportu i rekreacji dla pracowników firm i przedsiębiorstw. Jest założycielem Szkółki Sportowej Judo w Gliwicach, która specjalizuje się w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych, judo i różnych technik samoobrony. Jej oferta jest skierowana do dzieci od 3 lat wzwyż, młodzieży i dorosłych.

 

„Moja Szkółka przekonuje, że każdy, kto wykazuje chęć, to już dąży do własnej wielkości. Stopniową i wytrwałą pracą dążymy do doskonałości i stajemy się lepsi od tych, którzy nic nie robią… Judo jest szlachetną sztuką walki i dobrą szkołą kształtowania charakterów.”

W 2016 roku w Klubie Nieborowice ruszyły pierwsze zajęcia ze Szkółką Sportową Judo. Na początku współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, trener szkolił jedną grupę małych adeptów, w dniu dzisiejszym trenują już dwie grupy dziecięce oraz jedna grupa z samoobrony młodzieży i dorosłych. Na zajęciach adepci dostają szansę prawidłowego rozwoju, pewności siebie oraz wspaniałą przygodę i zachętę do aktywnego życia. Uczą się cierpliwości, pracowitości i woli walki oraz podnoszą poziom poczucia swojego bezpieczeństwa.

Zajęcia odbywają się w Klubie Nieborowice, ul. Główna 50 , Nieborowice

PLAN ZAJĘĆ 2019 / 2020

ŚRODA

CENNIK

17:00-18:00 GRUPA WIEKOWA 4-6 LAT

50 zł/ m-c

18:00-19:00 GRUPA WIEKOWA 7-9 LAT

70 zł/ m-c

19:00-20:00 młodzież+dorośli

bezpłatnie

ZAPISY

Trener 602 335 249

Grupa młodzieży i dorosłych

Wychodząc naprzeciw mieszkańcom gminy przygotowaliśmy wraz z Active- Dar propozycję programu „Czuję się bezpiecznie, czyli samoobrona dla młodzieży i dorosłych”, który skierowany jest do młodzieży od 14 roku życia i dorosłych mieszkańców gminy Pilchowice.
Program dofinansowany jest przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pilchowicach.

Główne cele projektu to:
– Prozdrowotne i społeczne aspekty uprawiania sportu i zachęta do aktywnego życia,
– Wzrost poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców,
– Zapobieganie przestępczości i aspołecznym zachowaniom,
– Kształtowanie umiejętności poprawnego komunikowania się, rozwiązywania konfliktów oraz radzenia sobie z przemocą.