#
#
#

Aktualności

 

 

Zabawa Dożynkowa w Leboszowicach

16 sierpień 2017

W najbliższą sobotę 19 sierpnia zapraszamy serdecznie na pierwszą w tym roku Zabawę Dożynkową, która odbędzie się w Leboszowicach. Na " Młynówce" zagrają Claudia i Kasia Chwołka oraz zespół LOVERS. Na wszystkich przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek, dobra zabawa a dla najmłodszych przygotowane będą kolorowe dmuchańce.

Zapraszamy w imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej Leboszowic.

Więcej »

XVI Piknik Ogórkowy w Wilczy

08 sierpień 2017

Zapraszamy na XVI Piknik Ogórkowy, który odbędzie się 15.08.2017 r. na Boisku LKS w Wilczy. Program jak zwykle bogaty, zarówno pod względem artystycznym, jak i kulinarnym. Nie zabraknie potraw z ogórka, pysznego kołocza oraz dobrej zabawy z Wesołą Biesiadą i Magdaleną Pal. Zapraszamy !!!

Więcej »

V Festiwal Żuru w Stanicy

24 lipiec 2017

Zapraszamy w najbliższą sobotę 29 lipca 2017 na V Festiwal Żuru do Stanicy (LKS Orzeł Stanica,ul.Sportowa). Będzie smacznie, konkursowo i magicznie. Czeka na Was wiele atrakcji. Zaczynamy o 16.00.

Do zobaczenia !!!

Więcej »

Gminny Turniej Tenisa Ziemnego.

24 lipiec 2017

Zapraszamy miłośników tenisa ziemnego do udziału w turnieju o Puchar Wójta Gminy Pilchowice. Spotkanie informacyjne odbędzie się w najbliższy piątek w nieborowickim Klubie ul. Główna 50 (sala przy przedszkolu) o godz. 18:00.

Zapraszamy!

Więcej »

Konkurs Fotograficzny POKOLENIA

27 czerwiec 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym! Regulamin i karty zgłoszeń. Celem konkursu jest uchwycenie w kadrze więzi międzypokoleniowych zarówno w rodzinie jak i w wśród znajomych.

Więcej »

Słoneczne lato z muzyką

26 czerwiec 2017

Zapraszamy w najbliższą niedzielę na koncert uczniów Stowarzyszenia Muzycznego Mozart z Gierałtowic. Świetna okazja do relaksu z muzyką oraz zobaczenia sali Damrota 5. Jeśli jeszcze nie byliście, to serdecznie zapraszamy. Wstęp bezpłatny.

Więcej »

Letnie półkolonie w GOK

12 czerwiec 2017

Długo wyczekiwanie wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Dla wszystkich chętnych dzieci, które chcą spędzić ten czas z nami przygotowaliśmy ofertę na ciekawe i pełne atrakcji letnie półkolonie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjną Gminnego Ośrodka Kultury w Pilchowicach. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy od środy 21.06.2017 w godz. 16.00-18.00 do biura GOK-u w Wilczy przy ulicy Karola Miarki 123.
Pierwszeństwo mają zgłoszenia osobiste.

ZAPRASZAMY. Szczegóły na plakacie.

Więcej »

Turniej FIFA17

29 maj 2017

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na kolejną edycję FIFA17 3 czerwca 2017 !!!

 

OŚWIADCZENIE

Więcej »