XII BIEG IM. KS. KONSTANTEGO DAMROTA

27 MAJA 2023 – Park Damrota w Pilchowicach

Zapraszamy na kolejną edycję Biegu Damrota.  Przygotowaliśmy dla Was bieg na dystansie 10 km oraz 6 km. Podobnie jak rok temu zapraszamy także zawodnik nordic walking, którzy będą rywalizować na trasie biegu 6 km.

Limit uczestników wynosi łącznie 250 osób. BRAK WOLNYCH MIEJSC!!

Zapisy na bieg: www.time-sport.pl/zawody, gdzie należy odszukać XII Bieg im. ks. Konstantego Damrota lub bezpośrednio pod linkiem: https://dostartu.pl/xii-bieg-im-ksiedza-konstantego-damrota-v8983

Wszystkie zasady opisane zostały w Regulaminie. WAŻNE!!!

Biuro zawodów będzie otwarte już w piątek 26 maja br. w godz. 17.00 – 19.00 na Sali Damrota 5 w Pilchowicach,

pamiętajcie o dokumentach ze zdjęciem celem potwierdzenia tożsamości.

Udostępniamy też wzór pełnomocnictwa do pobrania pakietu startowego dla innego uczestnika.

WZÓR PEŁNOMOCNICTWA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Wszelkie ogłoszenia organizacyjne związane z biegiem znajdziecie na tej stronie, a także na profilu fb/gokpilchowice

Trasy XII Biegu Damrota

Mapa prezentująca trasy biegów i marszu nordic walking podczas XII Biegu Damrota w Pilchowicach

Pliki GPX z trasami do pobrania

ZAPRASZAJĄ:

• GMINA PILCHOWICE
  • POWIAT GLIWICKI
  • GMINNY OŚRODEK KULTURY W PILCHOWICACH

Parkingi

Parkingi w centrum Pilchowic

Największy parking znajduje się na Targowisku Gminnym (wjazd z ul. Damrota) oraz przy Urzędzie Gminy w Pilchowicach. W centrum Pilchowic jest dodatkowo wiele mniejszych parkingów, które są zlokalizowane obok budynku Poczty ul. Dworcowa, przy Zespole Szkolno-Przedszkolnych ul. Szkolna oraz na ul. Strażaków, ul. Rynek. Zachęcamy do wcześniejszego przyjazdu, a zawodników z Pilchowic do przybycia pieszo w formie rozgrzewki.