Wyróżnienie w konkursie „Odkryj Swój Skarb”

O konkursie

Nakręcony, wspólnie z młodzieżą, kilka lat temu film „TG 1945” został wyróżniony w konkursie Narodowego Centrum Kultury „Odkryj Swój Skarb”. Informacje o naszym projekcie zostały zawarte w elektronicznej publikacji „Lokalne inspiracje – do dzieła!”, która właśnie została zamieszczona na stronie NCK.
Celem konkursu jest promowanie miejsc i pomysłów na działania edukacyjne ukazujące „skarby” małych i średnich polskich miejscowości, miast i miasteczek (do 30 000 mieszkańców). Nasze działanie zostało docenione w skali kraju i uznane za dobrą praktykę, którą warto powielać w projektach, które angażują różne grupy wiekowe i prezentują lokalne dziedzictwo kulturowe.
Raz jeszcze składamy wielkie podziękowania dla wszystkich współpracujących przy realizacji tego projektu filmowego!!!

Na stronach 64-66 (a publikacji 126-131) znajduje się info o naszym projekcie.

Elektroniczna publikacja „Lokalne inspiracje – do dzieła!”

lokalne inspiracje do dzieła

Plik do pobrania