WOŚP zagra w Pilchowicach!!!

Po raz pierwszy w Gminie Pilchowice zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 31 stycznia 2021 r. GOK wraz z Urzędem Gminy zagra w 29 finale pod hasłem „WYGRYWAMY – finał z głową”. Tym razem Fundacja ma zamiar zebrać pieniądze na sprzęt dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Nasz Sztab nr 5902 został utworzony w Domu Kultury w Wilczy, ul. K. Miarki 123.
Szefem Sztabu jest Waldemar Pietrzak, jego ekipę tworzą przede wszystkim pracownicy GOK.
Oficjalna strona naszego Sztabu https://wilcza-5902.wosp.pl/
15. Bieg „Policz się z cukrzycą”. Startujemy ok 12.00 spod Sztabu w różnych kierunkach.
Wyraź swoją solidarność z diabetykami, zapisz się na Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą”, a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
Uczestnik, który zapisze się na imprezę i uiści opłatę startową min. 50 PLN, otrzyma pakiet startowy, a w nim koszulkę biegową oraz numer startowy i być może coś jeszcze… Pakiet startowy i medal zostaną dostarczone przez kuriera UPS na adres podany podczas rejestracji.
Link do zapisów https://slotmarket.pl/event/details/291/15-bieg-wop-policz-si-z-cukrzyc

 

Rekrutacja Wolontariuszy już zakończona!
Zgłosiło się 14 osób, w tym najmłodszy Tomek ma zaledwie 9 lat 🙂

Z racji pandemicznej sytuacji nasze działania skoncentrowane będą głównie na kwestarskich puszkach, eSkarbonce  (w której uzbieraliśmy już ponad 2 tys. złotych), puszkach stacjonarnych i licytacjach. Trzeba przyznać, że ludzi dobrej woli w naszej Gminie nie brakuje! Magazyn z przedmiotami na aukcje wypełniony jest po brzegi! Na naszym koncie Gok44189 na www.allegro.pl można wylicytować lub kupić m.in. obrazy, makramy, łapacze snów, maskotki, wianki, skrzaty, piłkę z autografem Kamila Wilczka, gadżety koncertowe, filmowe, teatralne, książki Szczepana Twardocha z autografami, płyty i książki Grzegorza Poloczka z jego autografami, lokalne miody, a nawet usługi kosmetyczne i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy.

Kontakt ze Sztabem: tel. 503-978-654, e-mail gok@pilchowice.pl
Nasz Profil na fb https://www.facebook.com/sztab5902