Teatr Młodych Castello z fantazją

12 stycznia 2020

W niedzielne popołudnie mogliśmy zaprezentować z naszymi młodymi aktorami premierę przedstawienia pt. „Bo fantazja jest od tego”. Najmłodsza grupa działająca w ramach Teatru Młodych Castello przedstawiła nam efekt swojej pracy. Jak podkreśla Tomasz Białek – reżyser i prowadzący zajęcia w Domu Kultury w Żernicy, to grupa wspaniałych młodych dziewcząt, które wspaniale się bawią na scenie i ciągle doskonalą swój warsztat. O tym mogła się przekonać zgromadzona publiczność.

Przy tej okazji dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowego tego projektu, który z powodzeniem realizujemy w Gminie od ponad 5 lat. Styczniowa premiera była też okazją do zaprezentowania oświetlenia scenicznego, którego zakup był możliwy dzięki darowiźnie przekazanej naszemu ośrodkowi, przez Fundację JSW.

Zachęcamy także rodziców do zapisywania swoich dzieci, tych starszych i młodszych, do bezpłatnych zajęć teatralnych, które odbywają się w każdy poniedziałek w Domu Kultury w Żernicy, ul. Szafranka 9.