Gramy z WOŚP – przed nami 30 Finał!!!

Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach, zarejestrowany dwa lata temu jako Sztab #5902, po raz drugi weźmie udział w organizacji Finału WOŚP. W zeszłym roku wydarzenia, głównie online, działy się w Domu Kultury w Wilczy, tym razem naszą siedzibą będzie Dom Kultury w Żernicy.

1. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku dla okulistyki dziecięcej – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Podobnie, jak poprzednio – planujemy zbierać pieniądze z pomocą kwestujących Wolontariuszy, stacjonarnych puszek sztabowych, sztabowej skarbony wirtualnej, czy aukcji Allegro. Jeśli sytuacja pandemiczna pozwoli – chcemy też zorganizować pokazy, warsztaty, być może jakiś koncert.

W tym roku mamy prawie 20 partnerów, u których stoją stacjonarne puszki sztabowe! Możecie je znaleźć w następujących miejscach:

• Kwiaciarnia Passion, Wilczy
  • Punkt Apteczny, Wilcza
  • PHU Wojciech Kasprzyk
  • Kwiaciarnia Sylwia Czenczek, Pilchowice
  • Sklep „U Wandzi”, Pilchowice
  • Pasmanteria Danuta Hadasz, Pilchowice
  • Biuro Podawcze w Urzędzie Gminy, Pilchowice
  • Sklep Gamrat, Wodzisław Śląski
  • Lubar, Pilchowice
  • Przychodnia Prognostic, Knurów
  • Przychodnia Prognostic, Szczygłowice
  • Kawiarnia Surdel, Żernica
  • Kawiarnia Surdel, Gliwice
  • Kawiarnia Surdel, Pilchowice
  • Fajne Cafe, Książenice
  • Kawiarnia Surdel, Knurów Al. Piastów
  • Kawiarnia Surdel, Knurów Kapelanów Wojskowych
  • Sklep Spożywczy Milenka, Stanica
  • Rafbol, Żernica
  • Bud-Metalco, Żernica

Podczas naszego I Finału udało nam się zebrać aż 30 950,27 zł i liczymy, że w tym finale zebrana kwota będzie jeszcze wyższa!!! Jednak nie uda nam się to bez Waszej pomocy. Także grajcie z nami do końca świata i jeden dzień dłużej!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą wesprzeć nasze działania, np. poprzez wystawienie u siebie w firmie puszki, przekazanie rzeczy na aukcje, zapewnienie jakiegoś poczęstunku dla wolontariuszy, czy w jakikolwiek inny sposób. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje!!!

Sztabowa  e-S K A R B ON K A

AUKCJE  A L L E G R O