Pracownia Działań Twórczych na wynos

Bardzo brakuje nam uczestników naszych zajęć, ich kreatywnych pomysłów, wesołych rozmów, pasji tworzenia i pozytywnej energii…

W związku z tym, że sytuacja pandemiczna nie pozwala nam na organizowanie zajęć w Pracowni – Pracownia zawita w Waszych domach. 

Pracowite elfy (czyli, nasze pomysłowe instruktorki) przygotowały dla Was niespodziankę – warsztaty na wynos! Już w marcu, w czasie pierwszego „lockdownu” kręciliśmy domowe filmiki z różnego rodzaju pomysłami na prace plastyczne. Dzięki czemu, nie tylko uczestnicy naszych zajęć, ale i inni, mogli skorzystać z gotowych pomysłów i twórczo spędzić czas. Nasz koncept spotkał się z dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy do niego wrócić, ale nadać mu nieco inny charakter.

W odnowionych przestrzeniach Pracowni Działań Twórczych w Wilczy został nakręcony pierwszy odcinek z cyklu „Pracownia na wynos”. Pani Kasia zaprosiła do wspólnego wykonania cudnej choinki. A uczestnicy naszych zajęć otrzymali paczuszki z materiałami na zimową pracę plastyczną.

Staramy się tak dobierać potrzebne do wykonania pracy materiały, by każdy razem z nami, w swoim domowym zaciszu mógł się bawić razem z nami. Zapraszamy do wspólnej pracy nie tylko uczestników naszych zajęć, ale i każdego, kto lubi twórczo działać, bez względu na wiek!