Zimowe ferie z GOK-iem

Na ferie zimowe czekaliśmy z utęsknieniem od prawie dwóch lat. Tym bardziej chcieliśmy, aby ich program był pełen atrakcji, a uczestnicy miło spędzili czas.

Dwa tygodnie ferii, to u nas dwa turnusy, po dwie grupy, czyli łącznie prawie 90-cioro dzieci spędziło z nami ten zimowy czas.

Ferie rozpoczęliśmy od integracji i warsztatów plastycznych, lepiliśmy z masy solnej, z której powstały piękne kolorowe prace. W kolejnych dniach wybraliśmy się na lodowisko do Knurowa i do kina na seanse „Sing 2” i „Skarb Mikołajka”. Odwiedziliśmy pełną barw i niespodzianek Bajkę Pana Kleksa w Katowicach, w której nawet nasza wspaniała kadra mogła poczuć się beztrosko. Oczywiście nie mogło zabraknąć wycieczki do Wodnego Parku w Tarnowskich Górach, a tam już szaleństw nie było końca. Turnusy zakończyliśmy wręczeniem pamiątkowych dyplomów i upominków oraz wspólnym balem karnawałowym, który poprowadzili nasi niezastąpieni wolontariusze – Karol Wiciok, Magdalena Borecka, Natalia Groch i Julia Szydło.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom półkolonii za wspólnie spędzony czas, rodzicom za zaufanie, wolontariuszom i fantastycznej kadrze za opiekę, bezpieczeństwo i pozytywną energię!!!

A teraz podwijamy rękawy i zabieramy się do planowania letniego wypoczynku. Będzie kilka nowości, więc warto śledzić naszą stronę i nasz profil na facebooku https://www.facebook.com/gokpilchowice.

Do zobaczenia!!!