„Zielona Irlandia” – koncert gordonowski dla najmłodszych

Zapraszamy 1 kwietnia o godz. 17.00 do Domu Kultury w Żernicy na „MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU – Zielona Irlandia”

Jest to koncert umuzykalniający (gordonowski), dla najmłodszych (od 0 do 6 lat).

„Maluchy w krainie dźwięku” to cykl koncertów, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są według w oparciu i badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki – prof. Edwina E. Gordona. Każdy z koncertów proponuje najmłodszym nowy program, odmienne muzyczne klimaty i wciągające zabawy.

W urozmaiconej zabawą muzycznej podróży milusińskim towarzyszą  muzycy filharmonii i orkiestr, a jednocześnie doświadczeni pedagodzy, którym przewodniczy skrzypaczka i animatorka kultury – Dorota Banaś.

„Maluchy w krainie dźwięku” tym razem zapraszają na wyprawę do zielonej Irlandii, w której królować będą żywiołowe, taneczne melodie celtyckie i irlandzkie. Będzie zatem sporo dobrej energii i zabawy. Zachęcamy maluszki do zaakcentowania wiosennego nastroju zielonym ubiorem lub zielonymi akcentami w ubiorze.

Bilety:

• 15 zł – dzieci
  • 25 zł – osoby dorosłe

Rezerwacje biletów: 503-978-654 lub e-mail: kultura.gok@pilchowice.pl.
Płatność za bilety na miejscu.