Zakup wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej

darowizna w wysokości 33000 zł

Fundacja JSW przyznała nam w 2019 roku darowiznę w wysokości 33000 zł, dzięki czemu mogliśmy zakupić potrzebny sprzęt i wyposażenie, aby podnieść jakość oferowanych przez nasza instytucję zajęć i wydarzeń. Dla Domu Kultury w Wilczy, gdzie odbywają się zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży, zakupiliśmy trzy mobilne lustra, które dla tancerzy są potrzebne, aby rozwijać swoje umiejętności. Dom Kultury w Żernicy zyskał nowe wyposażenie sceny, w tym trawersy sceniczne do montażu oświetlenia scenicznego i elementów scenografii, reflektory RGBW i teatralne, konsolę do sterowania oświetleniem, dimmer i splitter. Podwieszono także dwie kolumny głośnikowe, dzięki którym uzyskano lepszą akustykę. Wyposażenie sali w Żernicy we wspomniany sprzęt, daje nam zupełnie nowe możliwości w organizacji wydarzeń scenicznych oraz rozwojowi zajęć teatralnych i wokalnych.

Bardzo dziękujemy za wsparcie Fundacji JSW.

więcej o Fundacji na stronie www.fundacjajsw.pl