XI BIEG DAMROTA – 4 CZERWCA

O biegu

Zapraszamy na 11 edycję wyjątkowego biegu. W tym roku bieg główny na dystansach 10 km i 6 km. Po raz pierwszy zapraszamy zawodników nordic walking, dla których dostępna będzie trasa 6 km. Podczas imprezy odbędzie się Minibieg dla dzieci. Trasa biegu to w zdecydowanej większości drogi leśne. Więcej szczegółów w Regulaminie.
Organizatorami Biegu są: Gmina Pilchowice, Starostwo Powiatowe w Gliwicach, GOK Pilchowice. Partnerzy: Nadleśnictwo Rybnik i grupa biegowa ZATYRANI.
Wpisowe – 25 zł. Zapisy tylko do 1 czerwca 2022 lub do wcześniejszego osiągnięcia limitu 250 uczestników, którzy opłacą wpisowe. W celu sprawniejszej obsługi w dniu zawodów, nie będzie możliwości zapisów. Dodatkowo Biuro Zawodów uruchomimy już w piątek 3 czerwca, aby wcześniej wydawać numery startowe, chipy i zestawy startowe.
Zapisy na Minibieg w dniu imprezy.
Jak zawsze czeka na Was wyjątkowa trasa, malownicze krajobrazy, super zabawa. Mamy dla Was obfite pakiety startowe, wyjątkowy medal, rzecz jasna pomiar czasu, ubezpieczenie, posiłek, wodę, ubezpieczenie, depozyt etc.
Liczba miejsc ograniczona. Widzimy się 4 czerwca w Parku Damrota w Pilchowicach.

Regulamin XI Biegu Damrota

Wzór upoważnienia do odbioru pakietu startowego

W celu udrożnienia pracy Biura Zawodów, w tym roku będziemy dla Was już w piątek 3 czerwca w godz. 17.00-19.00, na Sali Damrota 5. Będziecie mogli odebrać pakiety startowe, numery i chipy. Jest też możliwość odebrania pakietu dla znajomego. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji, zwłaszcza mieszkańców naszej gminy i okolic. To ułatwi organizację przed sobotnim startem. Poniżej zamieszczamy wzór upoważnienia.

POBIERZ

Trasa na dystansie 6 km i 10 km

Zapraszamy

zobacz jak u nas jest sympatycznie