X BIEG im. ks. KONSTANTEGO DAMROTA

Schemat trasy biegu na 5 km i 10 km

BIEG GŁÓWNY – 5 km i 10 km

Gmina Pilchowice, Starostwo Powiatowe w Gliwicach i GOK Pilchowice zapraszają na jubileuszowy X BIEG IM. KS. KONSTANTEGO DAMROTA, który odbędzie się 4 września 2021 r. w Pilchowicach.

Po raz pierwszy na dystansie 10 km! Będzie także tradycyjne 5 km. Planowany start wspólny o godzinie 10.00 w Parku Damrota w Pilchowicach, czyli tam gdzie przez ostatnie lata.

Nowa 10 km trasa prowadzi przez malownicze lasy Nadleśnictwa Rybnik, a także piękne zakątki Pilchowic, jest wiele wzniesień, a więc każdy z Biegaczy znajdzie coś dla siebie.

Zapisy od poniedziałku 26 lipca 2021 r. na stronie www.timekeeper.pl w zakładce zawody , gdzie możecie od razu dokonać opłaty WPISOWEGO w wysokości 25 zł.

Nie czekajcie na ostatni moment, liczba miejsc ograniczona: 5 km – 100 miejsc, 10 km – 150 miejsc.

 

MINIBIEG

Tradycyjnie organizujemy także bieg dla dzieci, w tym roku będzie przygotowana pętla w parku. Nie będzie to wyścig. Pragniemy zachęcać najmłodszych do aktywności fizycznej, dlatego po przebiegnięciu minimum 1 pętli (ok. 100 metrów) dzieci otrzymają pamiątkowy medal i nagrodę. Liczba miejsc ograniczona 150. Start od godziny 10.30. Na dzieci czekać będą także inne atrakcje.

 

Wszelkie informacje znajdziecie Państwo w regulaminie oraz na plakacie. Zachęcamy śledzić wydarzenie na facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informowali o wszystkim co ważne.

 

Do zobaczenia 4 września.

Regulamin biegu

Regulamin biegu – plik do pobrania

NASI SPONSORZY: