Wernisaż dziecięcy „Kalejdoskop Sztuki Dziecięcej”

11 maja 2018

„Kalejdoskop Sztuki Dziecięcej” to inicjatywa artystyczna Gminnego Ośrodka Kultury w Pilchowicach oraz Grupy Ossian Art pod opieką pana Macieja Kozakiewicza. Jej celem jest propagowanie i wspieranie rozwoju artystycznego dzieci i młodzieży z gminy Pilchowice. W „Sali Damrota 5”, w dniu 11 maja, odbył się wernisaż, na którym zaprezentowano nagrodzone prace plastyczne młodych twórców. Wystawie towarzyszyły prezentacje muzyczne w wykonaniu młodych wokalistów z naszej gminy, Magdaleny Czarneckiej, Aleksandry Radomskiej i Julii Folwaczny. Gościnnie, z krótkim recitalem fortepianowym wystąpił również Tomasz Biadacz, znany znakomity muzyk, od lat najmłodszych prezentujący swój talent artystyczny pilchowickiej publiczności. Młodzi plastycy uhonorowani zostali przez organizatorów pamiątkowymi dyplomami i upominkami.