Warsztaty „Zdrowe Ciało- Zdrowy Umysł”

5 listopada 2023

Warsztaty „ZDROWE CIAŁO-ZDROWY UMYSŁ” za nami.

To był bardzo cenny czas, spędzony w iście rodzinnej atmosferze.

 

Rozpoczęliśmy spotkaniem z dietetyczką – Renatą Matysik – było dużo cennych informacji na temat zdrowego odżywiania, a po spotkaniu zainteresowani mogli skonsultować się indywidualnie z Panią Renatą.

Po wykładzie przeszliśmy do działania i każdy mógł przygotować przepyszne zdrowe słodkości- kulki mocy, jaglane rafaello oraz zdrową nutellę a wszystko na bazie bakali, kasz, płatków owsianych… mówimy Wam- same pyszności.

Miriam Lachowicz z Akademii tańca Perfect wprowadziła najmłodszych w świat akrobatyki i na koniec powstały piękne dziecięce piramdki, które zostały nagrodzone przez rodziców gromkimi brawami ️

Popołudniu przejaśniło nam się niebo więc Waldemar Bastek zabrał młodzież na teren rekreacyjny przy Klubie Nieborowice.Trener przeprowadził trening siłowy i opowiedział w jakim stopniu nastolatkowie mogą trenować na siłowni , jak to robić bezpiecznie i z głową.

Na zakończenie warsztatów Ewa Bobrowska poprowadziła jogę na poprawę metabolizmu  , dowiedzieliśmy się, jak duży i zbawienny wpływ na trawienie ma joga i jakie asany służą temu najbardziej.

 

Dziękujemy za frekwencję i wspaniałą atmosferę a Joannie Dawid i Annie Świderskiej za fantastyczny pomysł.