Teatr Młodych Castello na antenie

24 lutego 2020

„Bo fantazja jest od tego” – to tytuł spektaklu wystawionego przez Teatr Młodych Castello dla uczniów klas I-III jaki odbył się w poniedziałek w Domu Kultury w Żernicy. Podopieczni Tomasza Białka, który od ponad 5 lat prowadzi zajęcia teatralne w naszym ośrodku, w prawdziwą fantazją i polotem zagrali sztukę. Podczas występu obecna była ekipa TVP 3 Katowice z redaktorem Szymonem Szulczyńskim, który przeprowadził wywiad z naszymi aktorami. To kolejne cenne doświadczenie, bo występ przed kamerą wydaje się niczym trudnym, ale w rzeczywistości to sztuka której trzeba się nauczyć się latami. Materiał z tego wydarzenia był emitowany w Aktualnościach TVP 3 Katowice, jak również w Teleexpressie!  Nam tylko pozostaje zachęcić rodziców do przyjścia ze swoimi pociechami na zajęcia Teatru Młodych Castello i The Chance – Studia Musicalowego, które bezpłatnie odbywają się w Domu Kultury w Żernicy. To może być początek wspaniałej przygody ze sceną.

więcej o zajęciach na stronie GOKu w zakładkach zajęcia stałe.