Spektakl „Last minute” Teatr Naumiony

11 listopada 2023 r. zapraszamy na wyjątkowy spektakl Teatr Naumiony pt. „Last Minute”, w którym poruszany jest temat górniczego życia, relacji i historyczno-ekonomicznych przemian.
Przed spektaklem zapraszamy na warsztaty teatralne w godz. 16:00-18:00 -obowiązują zapisy.
Reżyserka spektaklu p.Iwona Woźniak przeprowadzi warsztaty oparte na metodach aktywizujących, związanych ściśle z pedagogiką teatru. W pracy wykorzystana zostanie drama, praca grupowa, mikroprojekt, praca indywidualna. Efektem pracy warsztatowej będzie stworzenie mikro scenariuszy, które mogą stać się bazą do stworzenia własnych spektakli.
Rezerwacja biletów, zapisy na warsztaty i bliższe informacje :
  • 503-978-654
  • 32 230-44-99
Teatr Naumiony zawsze zaskakuje swoim nietuzinkowym podejściem do aranżacji spektakli więc zachęcamy gorąco do rezerwacji biletów !