Muzyczna karuzela – andrzejkowy koncert dla najmłodszych

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Maluchy w krainie dźwięków”, tym razem andrzejkowa „Muzyczna karuzela”.
Ta muzyczna propozycja skierowana jest do rodzin z niemowlętami i maluszkami do 6 roku życia.

Koncerty gordonowskie (nazwa pochodzi od prof. Edwina E.Gordona – muzyka, pedagoga i psychologa) łączą elementy zajęć i zabaw umuzykalniających, ruchowych i teatralnych. Całość odbywa się w bezpiecznym dla dzieci otoczeniu w swobodnej, prawie piknikowej atmosferze – na kolorowych matach i kocykach (zachęcamy do przyniesienia własnych kocyków lub poduszek).

Koncerty prowadzi Dorota Banaś – skrzypaczka, wokalistka, pedagog, animatorka kultury doświadczona we współpracy z dziećmi, która do współpracy zaprasza muzyków grających na różnych instrumentach.

Kiedy i gdzie?

• 27 listopada 2022 r.
  • godz. 16.30,
  • Dom Kultury w Żernicy