LETNIE KINO PLENEROWE

Zapraszamy na kino plenerowe !!!

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w kinie plenerowym, które w tym roku odbędzie się w Pilchowicach i Żernicy:
22 sierpnia 2020 od 16:00 – teren za budynkiem Domu Kultury w Żernicy. Proponujemy Wam dwa filmy: „Strażnicy marzeń” oraz „Mamuśki mają wychodne”.
23 sierpnia 2020 od 16:00 – Park w Pilchowicach. Wyświetlimy dwa filmy: „Rybki z ferajny” oraz „Biały, biały dzień”.
W tych wyjątkowych czasach będzie obowiązywać kilka ważnych zasad związanych z zachowaniem dystansu społecznego i dezynfekcji. Zostało to szczegółowo opisane w regulaminie, który zamieszczamy poniżej. Bardzo prosimy, abyście się z nim zapoznali przed rezerwacją biletu (wstęp bezpłatny).
Obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona.W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku 17 sierpnia w godz. 9:00-15:00 (tel. 32 230 44 99 lub 503 978 654).
Podajemy imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego. My wyślemy na podany przez Was numer kod bezpłatnej wejściówki (nr opaski na rękę). Zachowajcie smsa, gdyż będzie potrzebny do okazania przed wejściem na pokaz. Rezerwacji rodzinnej może dokonać jedna osoba, zamieszkująca wspólne gospodarstwo domowe.
Czasy są wyjątkowe więc może być trudno od razu się dodzwonić, więc prosimy o wyrozumiałość. Staramy się działać dla Was z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimów sanitarnych.
Ekrany LED zapewnią możliwość oglądania filmów w ciągu dnia. Nie musimy czekać już do zmroku. Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą coś do picia i jedzenia oraz odpowiednią odzież dostosowaną do warunków pogodowych. Dla większości mamy przygotowane leżaki, ale pamiętajcie, że możecie zabrać ze sobą koce piknikowe lub swoje leżaki.
Pamiętajcie o zakrywaniu ust i nosa oraz utrzymywaniu dystansu społecznego!!!

 

REGULAMIN KINA PLENEROWEGO