Koncert „Ach Kobiety…” w żernickim Domu Kultury

11 marca 2018

Z okazji dnia kobiet zaprosiliśmy na koncert „Ach kobiety…” do Domu Kultury w Żernicy. Była to niezapomniana podróż w świat operetki i musicalu, w którą zabrał nas tenor, reżyser i aktor- współzałożyciel Teatru Muzycznego Castello – Tomasz Białek wraz z Jarosławem Tyranem. Nad przebiegiem koncertu czuwała Barbara Pakura-Brzoska, która z dowcipem i smakiem przybliżyła widzom zabawne anegdoty i fakty ze świata operetki. Widownia została wciągnięta do wspólnego śpiewu i zabawy. Nam jako organizatorom jest niezmiernie miło, że tak wiele kobiet z naszej gminy postanowiło obchodzić swoje święto w naszym towarzystwie. Niespodzianką był duet Tomasza Białka z żernickim sołtysem – Jerzym Kurzalem, który powstał zupełnie spontanicznie. Takie rzeczy tylko u nas.