Ferie zimowe z GOK-iem

Mamy to ! Już wszystko dopięte na ostatni guzik i wreszcie możemy podzielić się z Wami szczegółami dotyczącymi ferii zimowych. Nasze ferie rozpoczynamy 11 lutego i będziemy bawić się do 15 lutego w trzech lokalizacjach jednocześnie: w Żernicy, w Wilczy i w Pilchowicach. W tym roku oprócz warsztatów stolarskich, ceramicznych, judo i tanecznych, jedziemy na wycieczkę do Krakowa , gdzie odwiedzimy Fabrykę Cukierków i fantastyczny Aquapark. Wybierzemy się również do Rybnika, gdzie wspólnie pojeździmy na łyżwach i poszalejemy w Laserhouse. Oczywiście zapewniamy obiady podczas całego turnusu a opiekę nad Państwa pociechami sprawujemy od 8:00 do 15:00. Koszt turnusu to 230 zł a dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny 210 zł. Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Zapisy startują 22 stycznia 2019 (wtorek) od godz. 7:30 do 18:00 w związku z tym zapraszamy do naszego biura w Wilczy przy ul.Karola Miarki 123 z kompletem dokumentów ( dokumenty do pobrania poniżej wpisu). W kolejnych dniach zapisy w godzinach pracy biura 9:00-16:00 a w piątek 9:00- 14:00.

Przydatne informacje: jeżeli rodzic nie może przyjść osobiście, może oddelegować członka rodziny itp., ważne aby taka osoba miała kompletnie wypełnione dokumenty z podpisem prawnego opiekuna dziecka; nie ma potrzeby kopiowania karty szczepień dziecka- w informacji o szczepieniach należy wpisać „zgodnie z kartą szczepień” ; posiadacze Karty Dużej Rodziny proszeni są o zabranie ze sobą karty dziecka do wglądu.

Zapraszamy do zimowej zabawy z GOK-iem !!!

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

Klauzula RODO

Oświadczenie o odbiorze dziecka

Regulamin półkolonii zimowej