„Czas miłości” w Walentynki

14 lutego 2020

Tegoroczne Walentynki były niesamowite, dzięki młodzieży ze Studia Musicalowego The Chance,  które na co dzień działa w Gminnym Ośrodku Kultury w Pilchowicach. Wspaniały, poruszający pod każdym względem musical, porwał widownię od pierwszych chwil. Anna Jakiesz-Błasiak i jej podopieczni „zatrzymali nas na chwilę”, zmuszając do refleksji na temat własnego życia.

Na scenie wystąpiło prawie 50 osób, w tym wokaliści, tancerze, muzycy. Profesjonalizm tym młodych ludzi jest już na wysokim poziomie, nie spanikowali nawet w momencie, gdy zabrakło zasilania i salę ogarnęły ciemności. Tutaj największe brawa dla Aleksandra Rusina, który wówczas śpiewał swój utwór. Owacje na stojąco trwały bardzo długo. Nie możemy się już doczekać kolejnego projektu.

W tym miejscu należą się także podziękowania dla Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która od wielu lat współfinansuje działalność Teatru Młodych Castello i Studia Musicalowego The Chance w ramach promocji twórczego spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież.

Chcielibyśmy także podziękować Fundacji JSW, która przyznała nam darowiznę na przystosowanie sceny w Domu Kultury w Żernicy na potrzeby teatralne, dzięki czemu zamontowano trawersy sceniczne, zakupiono oświetlenie sceniczne i głośniki. Staramy się wciąż, aby żernicka scena była miejscem gdzie teatr i muzyka mieszka na stałe.

Na koniec raz jeszcze gratulujemy naszych Małym, Wielkim Artystom.

Musical „Czas miłości” w wykonaniu Studia Musicalowego „The Chance”.

Scenariusz i reżyseria: Anna Jakiesz-Błasiak
światło: Wacław Czarnecki
dźwięk: Adam Oleszowski

obsada:
Cosette – Aleksandra Wolf,

Sara – Alicja Rzemień,

Iwan – Tymoteusz Dylich,

Matka-Natalia Menzik,

Ojciec-Aleksander Rusin,

Anioł-Julia Ryfińska,

Nancy- Simona Pluta,

Mary- Karolina Wolańska,

tancerze hip-hop: Marta Banik, Maja i Marsel Handzlik,

taniec irlandzki – Weronika Połomska,

gitara – Kajetan Struski,

skrzypce – Agata Tomica,

perkusja – Michał Robok,

raperzy: Filip Szombierski, Piotr Wierzchowski, Kamil Pohl,

sekcja rytmiczna: Nadia Soczyńska, Malwina Drabik, Zofia Gogulla, Zofia Szymańska, Maja Bagsik, Lena Kowal, Patrycja Pach, Przemysław Pach,

taniec towarzyski: Emilia Cichocka i Jakub Kauffmann,

zespół: Jagoda Łasut, Agata Kuszka, Daria Kabaczyńska, Małgorzata Cyroń, Agnieszka Makosz, Magdalena Smyczek, Weronika Wilk, Patrycja Dyrszka, Kinga Szendzielorz, Emilia Mikołajczyk, Krystyna Socha, Kalina Ząbkowska, Aleksandra Daniel, Patryk Musiolik, Pola Rauch, Weronika Gilner.