Spektakl „Teatr nasze życie”

28.03.2022

Po dłuższej przerwie ponownie mogliśmy gościć u siebie Teatr Młodych Castello. Podopieczni Tomasza Białka ponownie, zaskoczyli publiczność swoim talentem i niesamowitą energią. Na deskach sceny Domu Kultury w Żernicy wystawili spektakl ” Teatr nasze życie „.

Młodzi aktorzy wprowadzili nas w świat teatru, jednocześnie poruszając tematykę problemów, z jakimi zmagają się dzieci i młodzież w swoim środowisku. Nie zabrakło dobrego humoru, jak i odrobiny wzruszeń.

Zarówno aktorzy, jak i reżyser przedstawienia Tomasz Białek, mogą być z siebie bardzo dumni. Po raz kolejny ich praca i warsztat aktorski  zostały docenione przez publiczność.

Grupa młodych aktorów spotyka się w poniedziałki, w Domu Kultury w Żernicy, już od kilku lat i wspierana jest przez dotację celową przekazywaną przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, za co bardzo dziękujemy, bo za sprawą takiego wsparcia młodzież w naszej Gminie może rozwijać swoje pasje.

Zachęcamy rodziców  do zapisów swoich młodszych jak i starszych dzieci na poniedziałkowe zajęcia.