Bez śniegu, a jakże atrakcyjnie!

W pierwszym tygodniu ferii, w dniach 13-17 stycznia 2020 r., odbyły się zimowe półkolonie z GOKiem. Z wypoczynku skorzystało prawie 80 dzieci z naszej Gminy. Mimo, iż brakło zimowej aury, u nas jak zwykle było atrakcyjnie, kreatywnie i radośnie. Nie brakło ciekawych warsztatów, lalkowego spektaklu, szaleństw w aquaparku, wizyty w teatrze, pysznych podpłomyków w Chlebowej Chacie, przejażdżki wozem i kosmicznego balu przebierańców.

Ciekawy program oraz zgrana, kreatywna i zaangażowana kadra sprawiły, że uśmiechy zadowolenia nie schodziły z twarzy młodych półkolonistów. Dla nas to najlepsza opinia!

Dziękujemy dzieciom za radośnie i bezpiecznie spędzony czas, rodzicom za zaufanie, a opiekunom za empatię i zaangażowanie.

Pólkolonia w Wilczy

Półkolonia w Pilchowicach