#
#
#

Aktualności

 

 

Dożynki w Nieborowicach

04 wrzesień 2017

Kolejny dożynkowy weekend przed nami. Tym razem zapraszamy w sobotę 9 września do Nieborowic (plac przy Publicznym Przedzszkolu, Główna 50 ). Wystąpią gwiazdy śląskiej sceny muzycznej : Michalina Starosta, Mariusz Doroz i Bogusława Piechura. Jak co roku odbędzie się Finał Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy.
Na wszystkich przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek ,dobra zabawa a na najmłodszych moc atrakcji i BEZPŁATNE DMUCHAŃCE.

Zapraszamy w imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej Nieborowic.

Więcej »

Dożynki w Wilczy

04 wrzesień 2017

10 września w niedzielę czeka nas dożynkowa zabawa w Wilczy przy boisku LKS Wilki Wilcza.
Na wszystkich przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek a na najmłodszych moc atrakcji, dmuchańce i malowanie buziek .
Dobrą zabawę zapewni DJ KOLAR !!!
Zapraszamy w imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej Wilczy .

Więcej »

Studio Tańca Efforte zaprasza na nowy sezon

01 wrzesień 2017

Studio Tańca i Ruchu EFFORTE zaprasza od poniedziałku 4 września na nowy sezon zajęć! Szczegóły u instrukotrki. Plan poniżej.

Więcej »

Dożynki w Pilchowicach

29 sierpień 2017

Zapraszamy serdecznie już w najbliższą niedzielę na Dożynki do Pilchowic. Na wszystkich przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek, dobra zabawa, którą zapewni zespół AVISTA oraz KABARET KAFLIKI a na najmłodszych czeka moc atrakcji.
Szczegóły na plakacie.
Zapraszamy w imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej Pilchowic
.

Więcej »

Pracownia Działań Twórczych startuje z zapisami.

28 sierpień 2017

1 września 2017 r. Pracownia Działań Twórczych startuje z zapisami na zajęcia.

Nowa twórcza przygoda rozpocznie się w październiku.

Zapisy pod numerem tel. 503 978 654 oraz w biurze GOK-u w Wilczy ul.Karola Miarki 123

ZAPRASZAMY !!!

 


 

Więcej »

Zakończenie projektu KRĘCIMY, ALE FILMY

28 sierpień 2017

W piątkowy wieczór 25 sierpnia podsumowaliśmy projekt "Kręcimy, ale filmy!" podczas Kina Plenerowego pod Gwiazdami. Liczna publiczność, wśród której byli m.in. rodzice naszych młodych filmowców, mogła podziwiać efekt wytężonej pracy ostatnich miesięcy. Powstało 8 odcinków cyklu TAKA HISTORIA, łącznie blisko 2 godziny materiału! Dodatkowym sukcesem projektu jest współpraca i kontakt z dorosłymi mieszkańcami, którzy stanęli przed kamerą i podzielili się swoimi wspomnieniami i wiedzą o lokalnej historii.

Więcej »

Dożynki w Kuźni Nieborowskiej

26 sierpień 2017

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na Dożynki i Jubileusz 10-lecia Sołtysa do Kuźni Nieborowskiej. Na wszystkich przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek, dobra zabawa i moc atrakcji dla najmłodszych.
Zapraszamy w imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej Kuźni Nieborowskiej.

Więcej »

Dożynki w Stanicy

26 sierpień 2017

Zapraszamy serdecznie już w najbliższą sobotę na Dożynki do Stanicy. Na wszystkich przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek, dobra zabawa, którą zapewni zespół KING SIZE i moc atrakcji dla najmłodszych. Sołtys i Rada Sołecka przygotowała również pokaz sztucznych ogni oraz NIESPODZIANKĘ !!!
Zapraszamy w imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej Stanicy .

Więcej »