#
#
#

Aktualności

 

 

Pracownia Działań Twórczych gotowa do zajęć

29 wrzesień 2015

Od października rozpoczyna zajęcia Pracownia Działań Twórczych do której zapraszamy dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej. W programie: gry, zabawy, projekcje filmowe, działania plastyczne i przede wszystkim dobra zabawa.

Więcej »

Piknik Kartoflany w Wilczy

29 wrzesień 2015

03 października zapraszamy do Wilczy na Piknik Kartoflany. W programie, poza degustacją potraw z ziemniaków, także Mecz Oldbojów Wilcza-Ochojec oraz występ zespołu AMEDIA.

Więcej »

Studio Tańca EFFORTE - NABÓR NA ZAJĘCIA TANECZNE

29 wrzesień 2015

Zapraszamy na zajęcia taneczne do GOKu. Studio Tańca EFFORTE proponuje szeroki wachlarz styli tanecznych dla każdego. Zapoznaj się z ofertą i zapisz na zajęcia. Ceny są bardzo atrakcyjne. Zapraszamy!

Więcej »

Gminna Akademia Seniora

16 wrzesień 2015

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, na którym przedstwimy nasze pomysły i wysłuchamy Państwa propozycji. Spotkajmy się w Domu Kultury w Żernicy, 14 października 2015 (środa), o godz.10.00.

 

Więcej »

Kurs komputerowy

16 wrzesień 2015
Więcej »

Dożynki w najbliższy weekend w Nieborowicach i Wilczy

10 wrzesień 2015

W nadchodzący weekend obchodzimy święto plonów w dwóch naszych sołectwach. W sobotę zapraszamy do Nieborowic, a w niedzielę do Wilczy.

Więcej »

Narodowe Czytanie i Koncert Artystów GTM

02 wrzesień 2015

Sobota w pilchowickim parku zapowiada się bardzo kulturalnie. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Pilchowiczanie Pilchowiczanom oraz Gminną Biblioteką Publiczną zapraszamy na plenerowe popołudnie w parku przy targowisku. O godz.16:00 rozpoczynamy tegoroczną edycję Narodowego Czytania, tym razem skupiamy się nad powieścią "Lalka" Bolesława Prusa. Następnie od godz. 18:00 będziemy mogli posłuchać aktorów Gliwickiemu Teatru Muzycznego: Annę Jakiesz-Błasiak (sopran) i Mikołaja Króla (tenor). Wstęp wolny. Zapraszamy.

Więcej »