#
#
#

Aktualności

 

 

Targi Czasu Wolnego w Pilchowicach

07 październik 2015

Nudzisz się po pracy? A może chciałbyś wypełnić swoim dzieciom czas? Nie ma lepszej okazji jak wziąć udział w Targach Wolnego Czasu, które odbędą się 17 października na sali gimnastycznej w pilchowickim gimnazjum. Czekamy z atrakcjami od 10 do 16.

więcej szczegółów na stronie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Nawiasem mówiąc zapraszamy do zapoznania się z nową stroną komisji. http://krpa.info/22170-2/

Więcej »

Nauka języka niemieckiego dla każdego - rusza kurs

01 październik 2015

Zapraszamy na kurs języka niemieckiego, który od kilku lat prowadzi w GOKu pani Marianna Krywalska. Zachęcamy do zapisów. W zależności od liczebności chętnych utworzymy grupy, których zajęcia będą odbywały się w Domach Kultury w Wilczy i w Żernicy.

Więcej »

Pracownia Działań Twórczych gotowa do zajęć

29 wrzesień 2015

Od października rozpoczyna zajęcia Pracownia Działań Twórczych do której zapraszamy dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej. W programie: gry, zabawy, projekcje filmowe, działania plastyczne i przede wszystkim dobra zabawa.

Więcej »

Piknik Kartoflany w Wilczy

29 wrzesień 2015

03 października zapraszamy do Wilczy na Piknik Kartoflany. W programie, poza degustacją potraw z ziemniaków, także Mecz Oldbojów Wilcza-Ochojec oraz występ zespołu AMEDIA.

Więcej »

Studio Tańca EFFORTE - NABÓR NA ZAJĘCIA TANECZNE

29 wrzesień 2015

Zapraszamy na zajęcia taneczne do GOKu. Studio Tańca EFFORTE proponuje szeroki wachlarz styli tanecznych dla każdego. Zapoznaj się z ofertą i zapisz na zajęcia. Ceny są bardzo atrakcyjne. Zapraszamy!

Więcej »

Gminna Akademia Seniora

16 wrzesień 2015

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, na którym przedstwimy nasze pomysły i wysłuchamy Państwa propozycji. Spotkajmy się w Domu Kultury w Żernicy, 14 października 2015 (środa), o godz.10.00.

 

Więcej »

Kurs komputerowy

16 wrzesień 2015
Więcej »

Dożynki w najbliższy weekend w Nieborowicach i Wilczy

10 wrzesień 2015

W nadchodzący weekend obchodzimy święto plonów w dwóch naszych sołectwach. W sobotę zapraszamy do Nieborowic, a w niedzielę do Wilczy.

Więcej »